Cariere

Cariere în cadrul LPV Service Consult:

POZIȚIA 1

AREA SALES MANAGER

Candidatul ideal

- studii superioare, de preferință tehnice (Facultatea de Instalații, constituie avantaj)
- excelente abilități de comunicare și putere de convingere
- experiență în promovarea și vânzarea de echipamente termice, climatizare, sanitare constituie un avantaj
- ințtiativă și capacitate de rezolvare a problemelor
- dorința de a reuși

Descrierea jobului

- promovează și vinde serviciile și echipamentele companiei
- planifică și urmărește vânzarea pe zona alocată
- gestionează portofoliul de clienți din zona pe care o administreazț
- întocmește rapoarte privind activitatea de vânzare și promovare
- disponibilitate pentru activitate de teren
- programe de training tehnic și vânzări
- pachet salarial atractiv, corelat cu rezultatele
- mașină, laptop, telefon

POZIȚIA 2

Administrator magazin online

Cerințe:
- abilități operare PC
- abilități de învățare rapidă pentru gestionare magazin online
- abilități comunicare
- orientare către client

- integrare, editare, actualizare produse pe site
- gestionarea stocului online
- preluarea comenzilor
- gestionare comenzi/ facturi
- gestionare curier
- menținere relației cu clientul
- pregătirea și trimiterea coletelor
- abilități de comunicare telefonică, organizatorică
- lucru în program Excel

Dorim o persoană deschisă, curioasă, sociabilă, flexibilă și motivată de rezultate.

POZITIA 3

Tehnician instalații

- experiența în service și mentenanța echipamentelor termice și/sau climatizare: rezidențiale și industriale
- studiile tehnice constituie un avantaj
- bune abilități de comunicare și putere de convingere

- planifică și urmărește realizarea activității de service pe zona alocată
- gestionează portofoliul de clienți din zona pe care o administrează
- întocmește procese verbale și rapoarte aferente activității de service